۱۴۰۳ پنج شنبه ۲۸ تير

نشست صمیمانه رییس دانشگاه الزهرا با کارشناسان و رابطین روابط عمومی برگزار شد

ارسال شده در تاریخ 1402/02/30
ساعت 13:09
نشست صمیمانه رییس دانشگاه الزهرا با کارشناسان و رابطین روابط عمومی برگزار شد

به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی، نشست صمیمانه روابط عمومی دانشگاه الزهرا با رابطین روابط عمومی دانشکده‌ها و واحدهای مختلف امروز (شنبه 30 اردیبهشت‌ماه) با حضور دکتر زهرا ناظم بکائی رییس دانشگاه الزهرا، دکتر عصاری معاون اداری مالی دانشگاه، خانم لعبت درخشانی رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی، رابطین و کارشناسان این حوزه در سالن شورا ساختمان ریاست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه الزهرا، دکتر بکائی در این نشست با قدردانی از خدمات و فعالیت‌های شبانه‌روزی مجموعه روابط عمومی دانشگاه‌ و واحدهای مختلف، بر نقش فعالان روابط عمومی به عنوان افسران جهاد تبیین تاکید کرد.
وی با اشاره به شرایط امروز و جنگ ترکیبی دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: اکنون دشمن با بکارگیری تمامی ظرفیت‌های خود درصدد ضربه وارد کردن به ارکان نظام و به ویژه زنان است. از آنجایی که امروز میدان جنگ و نبرد نسبت به گذشته تغییر کرده است و حمله‌ها و ابزارهای جنگ واضح و شفاف نیستند، باید با تدبیر و تبیین هوشمندانه‌تر عمل کنیم.

رییس دانشگاه الزهرا بااشاره به لزوم اطلاع‌رسانی، تبیین و تشریح موفقیت‌های زنان ایرانی در جامعه، مطرح کرد: امروزه بیش از 36 درصد اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌ها را اساتید زن تشکیل می‌دهند که این موضوع در سطح جهانی یک رکورد شکنی است. روابط عمومی‌ها به عنوان افسران جهاد تبیین باید این دست از موفقیت‌ها و افتخارات را تشریح و به جامعه و رسانه‌های داخلی و خارجی عرضه کنند.

در ادامه، خانم درخشانی به تشریح فعالیت‌های روابط عمومی از جمله تعداد اخبار و اطلاع رسانی‌ها در سایت و شبکه‌های اجتماعی، تولیدات چندرسانه‌ای مانند پوستر، موشن گرافیک و… پرداخت.

در پایان، رابطین به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخته و نشست با تقدیر از زحمات رابطین و اهدای هدیه پایان یافت.
 
 
 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:530
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
   تهران،خیابان ده ونک، روبروی درب اصلی دانشگاه الزهراء(س)، ساختمان ریاست، طبقه اول  
  کدپستی : 1993893973
  تلفن : 982188048932+ فاکس : 982188048932+
                    pr[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.